Könyvek: Technika Tételek száma: 22
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2682535
17127
422
Books: Technics
Szentesi György: Repülés repülőtér nélkül. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2682545
17128
422
Books: Technics
Marsik/Primbarski: Alpiner Skisport. Berlin, 1987, Sportverlag. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 2657611
17129
422
Books: Technics
Általános polgári védelmi ismeretek. Bp., 1982, Polgári Védelem Országos Parancsnoksága, 273 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé fakó borítóval. 2648851
17130
422
900
Books: Technics
Sevcsik Jenő: Fényképezés. (Gép, anyag, felvétel). Ipari Szakkönyvtár. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kissé sérült kiadói papírkötés. 2638842
17131
422
Books: Technics
Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, Foltos lapok, sérült borító 2324326
17132
422
Books: Technics
Ocskay Zoltán: Robogók. Bp, 1997, Maróti-Godai Könyvkiadó Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé karcos papírborítóval, de egyébként jó állapotban. 2683140
17133
422
Books: Technics
Hans Lorenz - C. Heinel: Neuere Kühlmaschinen. Oldenburg Technische Handbibliothek. München - Berlin, 1913, R. Oldenburg. Kihajtható táblákkal. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. 2683113
17134
422
Books: Technics
IX., XI. és XXII. Magyar emissziós színképelemző vándorgyűlés előadásai. Szerk.: Benkő István. Sopron 1966, Dunaújváros 1968, Salgótarján 1979. [Bp.], 1966-1979, Gépipari Tudományos Egyesület. Kiadói papírkötések. Megjelent 230, 220, és 300 példányban. 2681116
17135
422
Books: Technics
Dr. Nemesdy Ervin: Vasúti felépítmény. Vasútépítéstan II. köt. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 451+(1) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. Megjelent 1000 példányban. 2417709
17136
422
Books: Technics
O. S. Nock: Der große Atlas der Eisenbahnen. München, 1980, Delphin. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft