17209.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.