17307.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
Tormay Cecile: Viaszfigurák; Görög mesék. (Egy kötetben). Tormay Cecile művei III. köt. Bp., 1939, Singer és Wolfner, 297+(1) p. Aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.