2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Olcsó regény kolligátum: Mikszáth Kálmán négy kisregénye: Tót atyafiak, A vén gazember, Mácsik a nagyerejű, A tekintetes vármegye, Bp., é.n., Athenaeum, kissé kopott félvászon kötésben