Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2653849
17324
422
Kiss Mihály: Uj franczia-magyar és magyar-franczia zsebszótár. I. köt.: Franczia-magyar rész. Pest, 1852, Heckenast Gusztáv (Lipcse, Wigand Gy.), 482+(2) p. Dombornyomott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, dohos, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel. 2654338
17325
422
Fenyvesi Félix Lajos: Isten és ember. Prózai írások. Bp., 1997, Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2655428
17326
422
Gábor J. Dzsingisz: Európába - félúton. Egy diplomata feljegyzései 1999-2005. Bp., 2006, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2684434
17327
422
Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Lajos. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 t. (színes képtáblák, hártyapapírral). Kiadói keménytáblás kötés, sérült, hiányos gerinccel, kissé sérült, kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. 2654347
17328
422
Sarkady Sándor: Igazság pajzsával. Versek, műfordítások. Bp., 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó. A védőborító grafikáját Szász Endre készítette. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2654333
17329
422
Bősze Balázs: Egybegyűjtött hallgatásaim. Sopron, 1996, Patriot. Kiadói papírkötés, kissé hullámos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2653036
17330
422
Selmeczi Tibor: Sorokba szorítva. Bp., 1994, Hibiszkusz. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2653034
17331
422
Seghers, Anna: A Sankt Barbara-i halászok felkelése. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1964, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói bőrkötés, a gerincen kis kopással. Számozott (1004./2050) példány. 2653045
17332
422
Sebeők János: Földfelkelte. A Big VIP-1 generáció őrült filozófusának regénye. Bp., 2003, Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző által Nánási Pál részére DEDIKÁLT példány. 2653050
17333
422
Dr. Albert Lang - Alfons Lüke: Az aláírás grafológiája. Ford.: Felsmann József. Bp., 1995, Animus. Kiadói papírkötés. 2657556
17334
422
Kriza János: Vadrózsák. - - székely népköltési gyűjteménye Faragó József gondozásában. Bukarest, 1975, Kriterion, 494+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. 2657785
17335
422
Az öreg plébános levelei. II. rész. Különlenyomat az "Egyházi Lapok"-ból. Bp., 1930, Korda Rt. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel, a lapéleken és a hátsó borítón tintafoltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft