Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Lajos. Jaschik Álmos illusztr... https://www.darabanth.com/hu/422-Gyorsarveres/422.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000023/Ady-Endre-valogatott-versei-Val-Doczy-Lajos-Jaschik-Almos-illusztracioival-Bp-1921-Pal~II2684434
2684434
17327
422
Leírás: Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Lajos. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 t. (színes képtáblák, hártyapapírral). Kiadói keménytáblás kötés, sérült, hiányos gerinccel, kissé sérült, kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
: karap_norbert