Nemes jelzéssel (jobbra lent): Tanya. Olaj, vászon, kartonra kasírozva... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Nemes-jelzessel-jobbra-lent-Tanya-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-29x31-cm~II2643712
2643712
10382
422
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Nemes jelzéssel (jobbra lent): Tanya. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 29x31 cm
: ekb