Japán-hong kongi porcelán tál, ón és üveg burokkal. Kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Japan-hong-kongi-porcelan-tal-on-es-uveg-burokkal-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyom~II2675589
2675589
11270
421
Leírás: Japán-hong kongi porcelán tál, ón és üveg burokkal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, alján az üvegen repedésekkel, d: 19,5 cm
: nagy_andras