Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett (125... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-hamutal-Kezzel-festett-jelzett-125-eves-jubileum-kopasokk~II2677196
2677196
11160
421
Leírás: Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum) kopásokkal, d: 15 cm