3 db különféle porcelán kiöntő (Villeroy & Boch, Winterling, Colbitz).... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-kulonfele-porcelan-kionto-Villeroy-Boch-Winterling-Colbitz-Reszben-kezzel-festet~II2675242
2675242
11271
421
3200
Kikiáltási ár:
3 200 Ft 8,65 EUR , 9,41 USD
Leírás: 3 db különféle porcelán kiöntő (Villeroy & Boch, Winterling, Colbitz). Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan/minimális kopással, m: 8-14 cm
: tm