1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött, Br díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (40mm) T:2- ph.
1932. "Az érdem jeléül - Kaposvárott, 1932 / Pécsi és Kaposvári Nemzeti Kaszinók Közti Bridge verseny" egyoldalas jelzett Ag emlékplakett, SGA gyártói jellel, gravírozva. Szign.:Exner Károly. Eredeti tokban (21,93g/44x27mm) T:2 patina, kopott tok
1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2
Hungary 1935. "Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF
1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2