Magyar orvosi emlékérmek és plakettek Tételek száma: 134
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652076
31317
421
3400
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Ács József (1931-) 1987. "20 éves a szolnoki Máv Kórház" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- 2646830
31318
421
Numizmatika
Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas, bronz emlékérem T:1- 2616779
31319
421
6500
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért" kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, kis ph /
Hungary ND "János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, small edge error 2617048
31320
421
14000
Numizmatika
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1911. "Báró Müller Kálmán Professor Kórházigazgatónak - Munkatársai / 1887-1911" kétoldalas bronz plakett (70mm) T:2 patina, kis karc /
Hungary 1911. "For Professor Baron Kálmán Müller Hospital Director - Co-workers / 1887-1911" two-sided bronze plaque. Sign.:Fülöp Ötvös Beck (1873-1945) (70mm) C:XF patina, small scratch
HP.: 885. 2677428
31321
421
Numizmatika
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" kétoldalas Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (153,14g/65mm) T:2 Ph-
HV 736. 2616327
31322
421
5500
Numizmatika
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. "Dr. Ferenczi Izsónak baráti emlékül" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina / Hungary 1938. "For Dr. Izsó Ferenczi as a friendly memory" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:UNC patina 2616540
31323
421
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Dr. Lőw Sámuel belgyógyász 80. születésnapjára" egyoldalas bronz emlékplakett (100x67mm) T:1- patina / Hungary 1926. "For the 80th birthday of Dr. Samwell Loew" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (100x67mm) C:AU patina
HP.: 1293. 2615982
31324
421
14000
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980." kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary 1980. "Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980." double-sided, cast bronze commemorative medallion (99mm) C:AU 2677479
31325
421
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" bronz emlékérem (60mm) T:1- 2677295
31326
421
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "dr. Barát Irén 1890-1972" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- 2628533
31327
421
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- CS 25. 2646812
31328
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 CS 79. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft