Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 119

Amerikai Egyesült Államok 1973. Ballagási uncia ezüst Ag plakett (30,45g/0.999/50x28mm) T:1- (PP) patina USA 1973. Graduation Ounce Silver Ag plaque (30,45g/0.999/50x28mm) C:AU (PP) patina
32472.

Amerikai Egyesült Államok 1973. "Ballagási uncia ezüst" Ag plakett (30,45g/0.999/50x28mm) T:1- (PP) patina USA 1973. "Graduation Ounce Silver" Ag plaque (30,45g/0.999/50x28mm) C:AU (PP) patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
32473.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32474.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1988. Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában / Az ELCA születésének emlékére 1988 ezüstözött fém emlékérem (76mm) T:1- USA 1988. Evangelical Lutheran Church in America / Commemorating the Birth of ELCA 1988 silver plated metal commemorative medallion (76mm) C:AU
32475.

Amerikai Egyesült Államok 1988. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában / Az "ELCA" születésének emlékére 1988" ezüstözött fém emlékérem (76mm) T:1- USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America / Commemorating the Birth of ELCA 1988" silver plated metal commemorative medallion (76mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
32476.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Amerikai Egyesült Államok DN A Buffalo 5 cent mintájára készített befektetési ezüst (31,17g/0,999/39mm) T:2,2- ü. USA ND Investment silver modelled after the Buffalo 5 cents (31,17g/0,999/39mm) C:XF,VF ding
32477.

Amerikai Egyesült Államok DN A "Buffalo" 5 cent mintájára készített befektetési ezüst (31,17g/0,999/39mm) T:2,2- ü. USA ND Investment silver modelled after the "Buffalo" 5 cents (31,17g/0,999/39mm) C:XF,VF ding

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
32478.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1743. Linz hódolata Mária Terézia előtt koronázási zseton (2,03g/21mm) T:2- hullámos, két lemezből összeragasztva  Austria 1743. Homage of Linz to Maria Theresia coronation jeton. MARIAE - THERESIAE - HUNG BO &C REGI - ARCHID AUSTRIAE - SUPRA ANASUM - HOMAGIUM - PRAEST LINCII - 25 IUNII -1743 / IUSTITIA ET CLEMENTIA (2,02g/21mm) C:VF wavy, glued together from two plates
32479.

Ausztria 1743. "Linz hódolata Mária Terézia előtt" koronázási zseton (2,03g/21mm) T:2- hullámos, két lemezből összeragasztva Austria 1743. "Homage of Linz to Maria Theresia" coronation jeton. "MARIAE - THERESIAE - HUNG BO &C REGI - ARCHID AUSTRIAE - SUPRA ANASUM - HOMAGIUM - PRAEST LINCII - 25 IUNII -1743 / IUSTITIA ET CLEMENTIA" (2,02g/21mm) C:VF wavy, glued together from two plates

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Habsburg Birodalom 1790. II. Lipót frankfurti koronázása Ag zseton. PIETATE ET CONCORDIA / LEOPOLDVS II HVNG ET BOH REX ARCH AVST M D HETR ELECTVS REX ROMANORVM CORONATVS FRANCOFVRTI IX OCT MDCCXC (2,14g/20,5mm) T:2- ütésnyomok Habsburg Monarchy 1790. Coronation of Leopold II in Frankfurt Ag jeton (2,14g/20,5mm) C:VF dings
32480.

Habsburg Birodalom 1790. "II. Lipót frankfurti koronázása" Ag zseton. "PIETATE ET CONCORDIA / LEOPOLDVS II HVNG ET BOH REX ARCH AVST M D HETR ELECTVS REX ROMANORVM CORONATVS FRANCOFVRTI IX OCT MDCCXC" (2,14g/20,5mm) T:2- ütésnyomok Habsburg Monarchy 1790. "Coronation of Leopold II in Frankfurt" Ag jeton (2,14g/20,5mm) C:VF dings

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria ~1910. Richard Wagner egyoldalas Br plakett. Szign.:Franz Stiasny (66x58mm) T:2,2- patina, ph, ü. Austria ~1910. Richard Wagner one-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x58mm) C:XF,VF patina, edge error, ding
32481.

Ausztria ~1910. "Richard Wagner" egyoldalas Br plakett. Szign.:Franz Stiasny (66x58mm) T:2,2- patina, ph, ü. Austria ~1910. "Richard Wagner" one-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x58mm) C:XF,VF patina, edge error, ding

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ausztria ~1910. Beethoven egyoldalas Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (66x56mm) T:2,2- patina, karc, ph Austria ~1910. Beethoven two-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x56mm) C:XF,VF patina, scratch, edge error
32482.

Ausztria ~1910. "Beethoven" egyoldalas Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (66x56mm) T:2,2- patina, karc, ph Austria ~1910. "Beethoven" two-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x56mm) C:XF,VF patina, scratch, edge error

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 patina  Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF patina
32483.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft