12438.
421. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal