cca 1930-1940 Auto-Illustrierte. Német nyelvű autós folyóirat egy száma. Rüsselheim A. M., én., Adam Opel A.G., gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, szakadt, 24 p.
1930 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata I. évf. 1-2-3. füzet. Debrecen, Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt., 118 p. + 28 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, foltos, sérült, a fűzéstől elvált borítóval, az utolsó lapok kissé sérültek, elváltak a fűzéstől.
cca. 1930 Osztrák Strandfűrdők és tavifűrdők, fekete-fehér fényképekkel, prospektus. Kiadja: Az osztrák szövetségi vasutak hivatalos propagandaosztály. Foltos állapotban.