Nyomtatványok Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2624855
14727
421
Printed Materials
1932 Debreceni Szemle 3 száma, kissé szakadt, kissé foltos borítókkal. 2669927
14728
421
Printed Materials
1932 Schaffler-féle időjelző naptár, melléket Az Est 1932. évi Hármaskönyvéhez, kinyitható, 14,5x10 cm 2441510
14729
421
4800
Printed Materials
1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. 2632287
14730
421
Printed Materials
1933, 34 Miskolc Dalosünnepély emléklap, barokk műveltség és hatása 2630355
14731
421
4200
Printed Materials
1933 Képes Krónika XV. évf. 27-52. számai (fél évfolyam), 1933. júl. 2. - dec. 24., gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal. 2671214
14736
421
Printed Materials
1933 Élelmiszer és aru szállító kft. Karácsonyi árlap 21x34 cm 2671191
14737
421
Printed Materials
1933 Erdélyi Szépmíves Céh reklám nyomtatvány hajtva 4p 2558291
14741
421
3400
Printed Materials
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója 2671133
14742
421
Printed Materials
Jelentés az országos MOVE 1934. évi működéséről 14p. 2670827
14743
421
Printed Materials
1934 Odeon hanglemezek magyar műsora 8 p. 2671154
14744
421
Printed Materials
1934 Ötnapos kerékpáros körverseny programja és térképe 2 lapon 2603172
14746
421
900
Printed Materials
1935 2 db gyorsírás oktató tankönyv Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft