Nyomtatványok

Tételek száma: 320

1898 Az EMKE gyufa, mely jótékonysági célokat szolgát az erdélyi magyarság számára, bemutatásáról szóló nyomtatvány, a gyufa képével. 4 p. 16 cm
14637.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14638.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1899 Országos Mezőgazadasági Kiállítás meghívó József főherceg által tartott megnyitóra
14639.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós ornamentikával díszített nyomat. Ebből 2 db Patriz Huber (1878-1902), a darmstadi Jugendstil művészkolónia tagjának munkája. Néhány lap széle kissé sérült. Lapméret: 35x25 cm
14640.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27
14641.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 17 db állat (szarvasok, vadászkutyák, vizslák II. stb.) és növény témájú metszet és nyomat a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyers Lexikonból, 20x26,5 cm körüli méretben
14642.

cca 1900 17 db állat (szarvasok, vadászkutyák, vizslák II. stb.) és növény témájú metszet és nyomat a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyer's Lexikonból, 20x26,5 cm körüli méretben

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1900 4 db népfajok témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként kissé foltos, egyes lapok széle kissé sérült. 20x27 cm körüli méretben
14643.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 4 db szentkép, olajnyomat, papír. Lap sarkaiban kissé sérült, helyenként kissé foltos. 31,5x23 és 39x28,5 cm közötti méretben
14644.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1920 Ókori, középkori és kora újkori építészet, 12 db melléklet a Meyers Konversations-Lexikonból (6. kiadás), 30x24,5 cm
14645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 Kalapos hölgy, színes litográfia, újságkivágás, kartonra ragasztva, 24,5x15,5 cm
14646.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel, közte keresztlevelek, házassági levelek, ellennyugták, levelek, jegyzékek, fejléces számlák okmánybélyegekkel stb.
14647.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 3 db fénynyomat a Nemzeti Dicsőségünk című könyvből (Koroknay Ottó, Iványi-Grünwald Béla, Munkácsy Mihály), 38x27 cm
14648.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft