https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 320

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1911 A Mezőcsáti Takarékpénztár Részvénytársaság XXI. mérlege és zárszámadása, Schvarcz Herman Könyvnyomdája
1
14661.

1911 A Mezőcsáti Takarékpénztár Részvénytársaság XXI. mérlege és zárszámadása, Schvarcz Herman Könyvnyomdája

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1912 Magyar Gazdaszövetség siófoki gyűlésének meghívói, programja és utalványa
1
14662.

1912 Magyar Gazdaszövetség siófoki gyűlésének meghívói, programja és utalványa

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913 A Fény. Művész fényképezési folyóirat. Szerk.: Hoffmann Viktor. VIII. évf. (1-12. sz.) Teljes évfolyam, egybekötve. Bp., Hornyánszky Viktor-ny. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Korabeli egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, egy lapon szakadással.
1
14663.

1913 A Fény. Művész fényképezési folyóirat. Szerk.: Hoffmann Viktor. VIII. évf. (1-12. sz.) Teljes évfolyam, egybekötve. Bp., Hornyánszky Viktor-ny. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Korabeli egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, egy lapon szakadással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
6
 
1913/14 Wiener Cicerone. Fremden-Handbuch und -Führer durch Wien und Umgebung. / Turisztikai kézikönyv és útikönyv Bécsről és környékéről. XXII. évfolyam. Írta: Franz Höllrigl. Kiadói, kopott véászonkötésben, kisebb sérülésekkel.
1
14664.

1913/14 Wiener Cicerone. Fremden-Handbuch und -Führer durch Wien und Umgebung. / Turisztikai kézikönyv és útikönyv Bécsről és környékéről. XXII. évfolyam. Írta: Franz Höllrigl. Kiadói, kopott véászonkötésben, kisebb sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
1
14665.

1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1914 Színházi élet és mozi III. évf. 2. sz., 1914. jan. 11-18., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, kopottas borítóval, egy lap kijár.
1
14666.

1914 Színházi élet és mozi III. évf. 2. sz., 1914. jan. 11-18., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, kopottas borítóval, egy lap kijár.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
cca 1914 Béléspapír, terv.: Szekeres Béla, papírlapra applikálva, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, a lap széle kissé sérült, 18x15 cm
1
14667.

cca 1914 Béléspapír, terv.: Szekeres Béla, papírlapra applikálva, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, a lap széle kissé sérült, 18x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1914 Művészi cégérek Biró Mihálytól, színes reprodukciók, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, 25,5x20,5 cm
1
14668.

cca 1914 Művészi cégérek Biró Mihálytól, színes reprodukciók, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, 25,5x20,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1914 Bőrdísz tarsolyhoz, cigarettadoboz tetejére vagy írómappához, terv.: Nagy Sándor, színes reprodukció, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, apró sarokhiánnyal, 25,5x20,5 cm
1
14669.

cca 1914 Bőrdísz tarsolyhoz, cigarettadoboz tetejére vagy írómappához, terv.: Nagy Sándor, színes reprodukció, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, apró sarokhiánnyal, 25,5x20,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1915 Az erdélyi kincstári aranyzúzó Verespatak-Torkán, nyomtatvány, 1922-ben képeslapként megírva, jó állapotban
1
14670.

cca 1915 Az erdélyi kincstári aranyzúzó Verespatak-Torkán, nyomtatvány, 1922-ben képeslapként megírva, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1916 Bp., Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara hirdetménye katonai posztók, stb. takarók készleteinek bejelentése tárgyában, hajtott, 68×42 cm
1
14671.

1916 Bp., Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara hirdetménye katonai posztók, stb. takarók készleteinek bejelentése tárgyában, hajtott, 68×42 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1919. április 19. Bp., Az Új Forradalom I. évfolyamának 3. száma, lelkesítő versekkel és írásokkal, kis szakadással, 2p
1
14672.

1919. április 19. Bp., Az Új Forradalom I. évfolyamának 3. száma, lelkesítő versekkel és írásokkal, kis szakadással, 2p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz