Nyomtatványok

Tételek száma: 320

cca 1940 Szigma különleges betonvas nyomtatvány, modern illusztrációval ellátott papír mappában, borítón Darida János békéscsabai építőmester bélyegzőjével, kissé foltos, 17+2 p
14772.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
1940 Bp., A Magyarországi Katolikus Legényegyletek Országos Szövetségének Erdélyi Zászló Bizottságának körlevele az országos főtitkár aláírásával
14773.

1940 Bp., A Magyarországi Katolikus Legényegyletek Országos Szövetségének "Erdélyi Zászló Bizottságának" körlevele az országos főtitkár aláírásával

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1941 Zsebnaptár, Bartha és Guth Könyvnyomda, hátuljában nemzetközi útjelzésekkel, kötés foltos
14774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1941 A ciszterci rend pécsi Nagy Lajos Gimnáziumának évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Pécs, 1941, Taizs József-ny. Kissé sérült papírkötésben, a gerincen kisebb hiánnyal.
14775.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1941 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Szent Lujza Intézet évkönyve az 1940-1941. iskolai évről. Bp., 1941, Deák-ny. Sérült papírkötésben.
14776.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1942 Az Erdélyi Lövész Naptár, képekkel, rajzokkal, dekoratív címlappal, báró ATZÉL EDE saját kézzel írt és aláírt DEDIKÁCIÓjával, jó állapotban, 175p
14777.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1942-1943 Budapesti Kelme- és fonálfestők, Vegytisztítók Ipartestülete vállalási árak
14778.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1942-1943 10 db 20 filléres regény
14779.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1942 A Stádium könyvkiadó 1942. őszi-téli kiadványainak képes ismertetője, elsősorban katonai könyvekkel, szép állapotban, 28p
14780.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1943 A szombathelyi premontrei rendi Szent Norbert Gimnázium évkönyve az 1942-43. tanévről. Szombathely, 1943, Martineum-ny. Kissé sérült papírkötésben.
14781.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1943 A pécsi m. kir. állami gróf Széchenyi István Gimnázium évkönyve az intézet fennállásának 86. évében. Pécs, 1943, Kultúra-ny. Sérült papírkötésben.
14782.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1943 Ranolder Hiradó, Jubileumi emlékkönyv, 1893-1943. X. évf., 1-3. sz., 1943. január-augusztus. Bp., Stephaneum-ny., 164 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötésben, kissé sérült, foltos, néhány lap kijár.
14783.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft