Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2632856
11481
421
50000
Antique
Török handzsár és pajzs, múzeumi másolat, antikolt, h: 71 cm, d: 50 cm 2607161
11482
421
9500
Antique
Faragott kő sakk, kopásnyomokkal, pár darab ragasztott teljes, 35x35cm 2675407
11483
421
Antique
Sétapálca ezüst gyűrűvel, h: 87 cm 2675432
11484
421
Antique
Szecessziós asztali lámpa, működik, kopásnyomokkal, m: 42 cm Kő talpazattal 2675410
11485
421
Antique
Kristály bonbontartó, díszes fém aljjal és érdekes formájú fedővel, kopott, m: 28 cm 2675416
11486
421
Antique
Talpas kínáló, fém alj, üveg tál, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2674727
11487
421
Antique
Nagy méretű feszület bronz korpusszal 80 cm 2670786
11488
421
Antique
Kétfüles fém tartó, 2 db, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2675413
11489
421
Antique
Kaviártartó, üveg betéttel, egy kanállal, m: 28 cm 2675520
11490
421
Antique
WMF réz készlet, hamutartó, jelzett, stb., 3 db 2674167
11491
421
Antique
Nagy méretű gipsz korsó, mitológiai jelenettel. Sérült több helyen 26 cm 2675950
11492
421
30000
Antique
Jelzés nélkül: Ikon, Mária a kisdeddel, XIX. sz. Festett falemez, kis sérülésekkel. Sérült fa keretben, 23x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft