Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 68

Íróasztali tinta és tolltartó figurális díszítéssel. Spiáter. Hiányos. 33 cm
11469.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Jade sárkány figura 6,5 cm
11470.

Jade sárkány figura 6,5 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Díszes masszív gyufatartó. Gazdagon díszített 13 cm
11471.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Thomas Turner & Co hentes késélező acél. Jelzett. Bőr tokkal. 29 cm
11472.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

11473.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Falikép objekt, forgatható kis műanyag elemekkel, mindegyik elem három különböző színű felülettel, jelzés nélkül, keretben, 30x30 cm
11474.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11

11475.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

11476.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 31 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban
11477.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Ólomkatona gyűjtemény, üvegezett, fa, fali tartóban, katonák, pálmafa, teve, stb.
11478.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

11479.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Keleti lakkozott teáskészlet tálcán. apró csorba, 48x27,5cm
11480.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft