Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2670372
11469
421
Antique
Íróasztali tinta és tolltartó figurális díszítéssel. Spiáter. Hiányos. 33 cm 2671801
11470
421
Antique
Jade sárkány figura 6,5 cm 2673136
11471
421
Antique
Díszes masszív gyufatartó. Gazdagon díszített 13 cm 2673596
11472
421
Antique
Thomas Turner & Co hentes késélező acél. Jelzett. Bőr tokkal. 29 cm 2599691
11473
421
26000
Antique
1956 Mecher János vitorlázó repülőpakett, fa, kopott, jelzett m: 31cm 2650672
11474
421
Antique
Falikép objekt, forgatható kis műanyag elemekkel, mindegyik elem három különböző színű felülettel, jelzés nélkül, keretben, 30x30 cm 2605410
11475
421
19000
Antique
Keleti csont és ébenfa dobozka, állat figurákkal. d: 10 cmm m: 19 cm XX. sz. eleje. / Oriental bone and ebenwood box 20 cm 2605403
11476
421
34000
Antique
Keleti Istennő szobor. Csont. jelzés nélkül XX. sz. eleje. / Oriental godess figure. Bone. 29 cm 2534634
11477
421
50000
Antique
Gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 31 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban 2597783
11478
421
55000
Antique
Ólomkatona gyűjtemény, üvegezett, fa, fali tartóban, katonák, pálmafa, teve, stb. 2632052
11479
421
36000
Antique
Madárfejes gyertyatartó, alpakka, kopott, apróbb sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 41 cm 2567500
11480
421
Antique
Keleti lakkozott teáskészlet tálcán. apró csorba, 48x27,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft