Plakát

Tételek száma: 113

Hazafelé, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fedák Sári, Mészáros Ági, Csortos Gyula, Bilicsi Tivadar és mások szereplésével. Rendező: Cserépy Arzén. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Délibáb Film. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, damaged, lithograph on paper.
14950.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
A kirchfeldi pap, 1937-1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Jaray, Hansi Stork és mások szereplésével. Litográfia, papír. Rovenszky Unitas nyomda, Bp.. Sérült, hiányos, foltos hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Austrian movie Der Pfarrer von Kirchfeld, damaged, spotty, lithograph on paper.
14951.

A kirchfeldi pap, 1937-1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Jaray, Hansi Stork és mások szereplésével. Litográfia, papír. Rovenszky Unitas nyomda, Bp.. Sérült, hiányos, foltos hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Austrian movie "Der Pfarrer von Kirchfeld", damaged, spotty, lithograph on paper.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Becsületszóra, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938.Ingeborg Theek, Fritz Kampers és Rolf Moebius szereplésével. Rendezte: Karl Ritter. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Ufa. Lap széle sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. I. vilgágbáorú idején játszódó német propaganda film ritka plakátja! / Vintage rare Hungarian poster of the German propaganda movie Urlaub auf Ehrenwort from 1938, lithograph on paper, with damages on the edges, a bit spotty.
14952.

Becsületszóra, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938.Ingeborg Theek, Fritz Kampers és Rolf Moebius szereplésével. Rendezte: Karl Ritter. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Ufa. Lap széle sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. I. vilgágbáorú idején játszódó német propaganda film ritka plakátja! / Vintage rare Hungarian poster of the German propaganda movie "Urlaub auf Ehrenwort" from 1938, lithograph on paper, with damages on the edges, a bit spotty.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Svábhegyi Iskolaszanatórium a fogaskerekű svábhegyi végállomásánál plakát Pólya Tibor grafikus tervével. Ofszet .Jelzett. 32x46 cm
14953.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
10
cca 1970-1990 30 db filmplakát, vegyes állapotban
14954.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
14955.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
cca 1950 Magyar Szabadságharcos Szövetség sportbemutatója. Nagy méretű litografált plakát. Hajva, kis lyukkal 85x67 cm
14956.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
14957.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1986 Queen Magic Budapesten, koncertfilm plakát, szélén apró szakadások, 90x58 cm
14958.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
14959.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Illés - István a király plakát az Illés együttes tagjainak nyomtatott aláírásaival 60x80 cm
14960.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1976 Süsü, a sárkány, magyar bábjátékfilm plakát, MOKÉP, MTI Fotó, Bp., Offset-ny., kis gyűrődésekkel, 81x56,5 cm
14961.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft