15127.
421. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
900 Ft
2,43 EUR, 2,65 USD
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.