Könyvek: Technika

Tételek száma: 16

17178.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17179.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Halmágyi Szabolcs - Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, fotókkal illusztrálva. (Jelzésekkel, mesterjegyekkel!) Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
17180.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szentesi György: Út a kozmoszba. Bp., 1981, Zrínyi. Farkas Bertalan és Magyari Béla űrhajósok aláírásával. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17182.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3 db autós-motoros füzet: Surányi Endre: Rejtelmes hibák, szükségjavítások motorkerékpároknál; Rózsa-Surányi: Gépkocsi szerkezeti újdonságok. A Magyar Honvédelmi Sportszövetség motoros füzetei 4. és 11. Bp., 1961, Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói tűzött papírkötés. + Balogh Gyula-Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása. (TL 250/F, TL 250/D, TL 250/B típusok). Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Kissé sérült állapotban.
17183.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
32
Jalsoviczky Lajos: Járműmotorok. Folyékony tüzelőszerekkel dolgozó gyorsjáratú automobil-, repülő-, traktor-, csónak- és kerékpármotorok szerkezete és kezelése. Bp., [1927], Athenaeum, 227+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
17184.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tim Daly: A digitális fényképezés enciklopédiája. Amit a képalkotásról és az utómunkákról tudni kell. Ford.: Teveli Gábor. Bp., 2005, Cser Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17185.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hancsók Jenő-Lakatos István- Valasek István: Üzemanyagok és felhasználásuk. Szerk.: Valasek István. Bp., 1998, Tribotechnik. Kiadói papírkötés.
17186.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Michael Taylor - David Mondey: Repülés. Tények és teljesítmények. (Guinness Books). Bp., 1993, Panem-Grafo. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17187.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Javítási kézikönyv Wartburg 353 W Wartburg 1.3 típusú személygépkocsikhoz. 1975-1990. Bp., 1998., Maróti -Godal. Kiadói papírkötés.
17188.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft