17147.
421. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
6 000 Ft
Goodland, Roger: A bibliography of sex rites and customs : an annotated record of books, articles, and illustrations in all languages. London, 1931, G. Routledge & Sons, ltd. Első kiadás! Angol nyelven. Egészvászon kötésben, aranyozott gerinccel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban / First edition