15614.
421. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Kukely Mihály: Buzánszky Viktóriája - győzelme. Bp., 1991, Viktória Ügynökség. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.