15606.
421. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
A magyar horgászat kézikönyve. Szerk.: Berényi János, Farkasházy Tibor, Vigh József. Bp., 1954, Művelt Nép, 462 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban.