Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 309

17382.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17383.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17384.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Egy özvegyasszonyról és egy katonáról való história, mellyet egyéb régi trufákkal azaz mind víg és szomorú történetekkel egyetemben mindeneknek örömére és okulására egybegyűjtött Király György. gyoma, 1942, Kner Izidor. Kiadói elvált papírkötésben, Kozma Lajos illusztrációival.
17385.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32
Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Bp., 1973, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17386.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17387.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17388.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István: Kele. Bp., 1964, Magvető. Negyedik kiadás. A borító Reich Károly grafikus munkája. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
17390.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fekete István: Bogáncs. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1988, Móra. Tizedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17391.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17392.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17393.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft