Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 309

17358.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
17359.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17360.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
17361.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17362.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17363.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17364.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Álmok Álmodói - Világraszóló Magyarok. Kiállítási katalógus. I-II. köt. Szerk.: Eleőd Ákos, Szegő György. Bp., 2001-2002, Ganz/Millenáris. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A második kötet Szőcs István vegyészmérnök, feltaláló (a könyv 51. oldalán róla szóló rész található) által Pokorny (Pokorni) Zoltán politikus, volt országgyűlési képviselő, oktatási miniszter (1998-2001) részére DEDIKÁLT.
17366.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17367.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
6 db erdélyi népművészet, néprajz témájú könyv: Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Szilágysági magyar népművészet; Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza; Faragó József-Nagy Jenő-Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet; Seres András: Barcasági magyar népköltészet és népszokások; Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet; Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1974-1984, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítókkal.
17368.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Wass Albert: Vérben és viharban. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkái. Nemzeti Könyvtár 91-92. sz. Bp., 1943, Stádium, 128 p. Első kiadás. Benne Páll András: A magyar ipar és kereskedelem áttekintése a honfoglalástól napjainkig c. tanulmányával. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17369.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft