Lődör Jenő (1904-?): Sorok Torkolat (Zsennye). Olaj, karton. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Lodor-Jeno-1904-Sorok-Torkolat-Zsennye-Olaj-karton-Jelzett-Hatoldalan-autograf-feli~II2674040
2674040
10194
421
Leírás: Lődör Jenő (1904-?): Sorok Torkolat (Zsennye). Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. 50x60 cm
: karap_norbert