Adámi Sándor (1912 k.-1991): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, pap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Adami-Sandor-1912-k-1991-Dombos-taj-Akvarell-papir-jelzett-papirra-kasirozva-Lapszel~II2675967
2675967
10003
421
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Adámi Sándor (1912 k.-1991): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. Lapszéli apró sérüléssel. 21×27,5 cm
: karap_norbert