Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10338.
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus: A Magyar Próza Mesterei, art deco könyvborító terv, 1929 körül. Tus, ceruza, papír. Lapszéli apró foltokkal. 18,5x20 cm.
10341.
Jelzés nélkül: Perzsa táncos festmény. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 17,5x12 cm / Persian dancer, mixed technique on paper, framed
10342.
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen szovjet festő: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalon raglappal és felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×75 cm