Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 281
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675436
10382
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gyarmaty K. E. jelzéssel: Erdei táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 18x24 cm. 2675448
10383
421
Ebner L jelzéssel: Lány népviseletben. Olaj, karton. Fakeretben. 40x30 cm 2675477
10384
421
Déry jelzéssel: Város toronnyal. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm 2675518
10385
421
Farkasházy jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 34,5x26 cm 2675577
10386
421
4200
Pólya T. jelzéssel: Leleplezés. Tus, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 30×41,5 cm 2675784
10387
421
9500
Max jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa, fakeretben, 30×40 cm 2675805
10388
421
Szemes Balázs jelzéssel: Lovaskocsi. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 51×77 cm 2675882
10389
421
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm 2675891
10390
421
BJ jelzéssel: Konstruktív pásztor. Vegyes technika, karton. Dekoratív fakeretben, 50x40 cm 2675945
10391
421
Jánossy jelzéssel: Dávid király. Filctoll, papír. Üveg mögött 29,5×21 cm 2676702
10392
421
Andy Warhol után: John Lennon. Computer print, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Számozott: 41/100. Georges Israel Editeur szárazpecséttel. Hátoldalán Leo Castelli New York felirattal. 34x34 cm 2676735
10393
421
Zórád Géza jelzéssel: Der K. u. k. Hundsfotograf. Ceruza, papír. Üveg mögött. 24x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft