Üvegtárgyak Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2659848
11604
420
4800
Glass-objects
Retró cseh üvegtálka, jelzés nélkül, hibátlan, 13x11 cm 2659847
11605
420
4800
Glass-objects
Retró cseh üvegtálka, jelzés nélkül, hibátlan, 13x11 cm 2659845
11606
420
4800
Glass-objects
Retró cseh üvegtálka, jelzés nélkül, hibátlan, 13x11 cm 2659855
11607
420
4600
Glass-objects
Muránói üveg kiöntő, apró kopásokkal, jelzés nélkül, m: 13 cm 2652516
11608
420
Glass-objects
Üveg dohányzókészlet, fém foglalatokkal, sérült, m: 8-18 cm 2652518
11609
420
Glass-objects
Orosz filigrán kínáló, kék üvegbetéttel, m: 15 cm 2655618
11610
420
Glass-objects
Kőbányai Polgári Serfőző Szikvizgyára szódásüveg, korának megfelelő állapotban, m: 21 cm. 2656869
11611
420
Glass-objects
Rubinpácolt, üveg palack, szakított üveg, kopott, m: 27 cm 2656974
11612
420
3800
Glass-objects
Sárga ólomkristály kínáló, közepében lóhere motívum, egy apró lepattanás, m: 9 cm, d: 20 cm 2657551
11613
420
Glass-objects
2 db francia hőálló tejüveg tál, 21x36, d: 28,5cm 2657584
11614
420
Glass-objects
Vegyes üveg tétel, (kristály, üveg) kiöntő, váza, hamutál, Pöstyén, felvidéki fürdő emlék kancsó, stb. Kopásokkal. 2659429
11615
420
Glass-objects
'Belle-Vue' classique Ritzenhoff üveg pohárkészlet, 6 db 0.25 l, eredeti kissé sérült kartondobozában, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft