Üvegtárgyak Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2593614
11592
420
3800
Glass-objects
Rona kristály váza virág mintás ón díszítéssel jelzett 28 cm 2659421
11593
420
Glass-objects
Dobókocka mintás üveg levélnehezék, m: 6 cm 2637791
11594
420
Glass-objects
Kristály boros/ vizes üveg, nem hozzávaló dugóval, hat pohárral 30 cm, 11 cm 2641188
11595
420
Glass-objects
Kétrétegű üveg muránói hamutál, Salviati jelzéssel, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm 2659552
11596
420
Glass-objects
Üveg kínáló, fém fogóval, kopásnyomokkal, d: 19 cm, m: 26 cm 2660206
11597
420
Glass-objects
Kristály feliratú üveg, csatos palack magyar címerrel, 1920 körül, Jelzett: Kőbányi Palack gyár, korának megfelelő állapotban m:34cm 2661518
11598
420
Glass-objects
Díszes kínáló, ólomkristály, fém talppal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2652909
11599
420
4800
Glass-objects
Crown aranyozott 6 darabos pohárkészlet, üveg, kopásnyomokkal. 2654846
11600
420
4600
Glass-objects
Cseh iparművész üveg kínálótál, hibátlan, m: 8 cm 2655251
11601
420
Glass-objects
Joska kancsó, üveg, jelzett, kopott, m: 11 cm 2657575
11602
420
4800
Glass-objects
Ólomkristály váza, metszett, hibátlan, m: 30 cm 2659639
11603
420
Glass-objects
Cca. 1930 Adria Szikvízgyár Budapest, korának megfelelő állapotban, pici hiánnyal, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft