Zsolnay virág mintás 6 személyes étkészlet. Matricás, jelzett, minimál... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-virag-mintas-6-szemelyes-etkeszlet-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-Komplett-~II2634216
2634216
11255
420
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Zsolnay virág mintás 6 személyes étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással. Komplett, hiánytalan.
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: