Zsolnay lóhere mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, alu... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-lohere-mintas-vaza-Matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-alul-a-mazon-kisebb-javitC3~II2653563
2653563
11351
420
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Zsolnay lóhere mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, alul a mázon kisebb javítással, m: 14 cm
: karap_norbert