G&W angol porcelán készlet, 6 db teáscsésze, 8 db csészealj, 9 db süte... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/GW-angol-porcelan-keszlet-6-db-teascsesze-8-db-cseszealj-9-db-sutemenyes-tanyer-jelzet~II2658962
2658962
11200
420
Leírás: G&W angol porcelán készlet, 6 db teáscsésze, 8 db csészealj, 9 db süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel
: nagy_andras