Bolbáné Szeles Magda (1935-2020): Hölgy virágkosárral. Kerámia, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Bolbane-Szeles-Magda-1935-2020-Holgy-viragkosarral-Keramia-jelzett-kopasnyomokkal-m-2~II2661294
2661294
11027
420
Art-ceramics
Leírás: Bolbáné Szeles Magda (1935-2020): Hölgy virágkosárral. Kerámia, jelzett, kopásnyomokkal. m: 26 cm
: karap_norbert