Kerámiák Tételek száma: 198
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2640005
11096
420
15000
Art-ceramics
Hummel/Goebel fotós fiú kutyával, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm 2639993
11097
420
11000
Art-ceramics
Hummel/Goebel postás kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2639997
11098
420
11000
Art-ceramics
Hummel/Goebel kislány kosárral, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 14cm 2317947
11099
420
Art-ceramics
Két zenész a pavilonban, mázas kerámia, jelzés nélkül, repedésekkel, m: 42 cm, d: 23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2627656
11100
420
Art-ceramics
Majolika falitükör, sérült, jelzett, 45x32cm 2655482
11101
420
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri retró tál, kerámia, jelzett, hibátlan d: 23 cm 2652925
11102
420
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri bikás falitál, kézzel festett, apró kopásokkal, jelzett, d:22 cm 2652949
11103
420
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:20 cm 2655130
11104
420
Art-ceramics
3 db Bodrogkeresztúri figura, maci, kutya, részben jelzett,kopott, m: 8-11cm 2657123
11105
420
Art-ceramics
Gránit konyhai tárolóedény: kávé, matricás, jelzettek, kopásokkal, m: 21 cm 2660001
11106
420
Art-ceramics
Schütz Cilli szőlő levél mintás tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, máz alatti repedésekkel, apró csorbával, 27x20 cm 2660167
11107
420
Art-ceramics
20. sz. eleje, mázas cserép vizeskorsó, korának megfelelő állapotban m: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft