Kerámiák Tételek száma: 198
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2657251
11144
420
Art-ceramics
Herendi Village Pottery, majolika reggeliző készlet, kézzel festett kerámia, , Jelzett. Kopásnyomokkal. 2657592
11145
420
Art-ceramics
Sárkányos kerámia váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 26 cm 2658111
11146
420
Art-ceramics
Régi gyermek étel melegítős tányér, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, d: 18 cm 2658109
11147
420
Art-ceramics
2db szecessziós majolika falitányér, 1900 körül, korának megfelelő sérülésekkel, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 18 cm 2527925
11149
420
900
Art-ceramics
Modern mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis mázhibákkal, m: 22,5 cm 2635730
11150
420
Art-ceramics
Német Hummel jellegű kerámia angyalka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 2623093
11151
420
Art-ceramics
Bagoly formájú német jelzett: Báfár., kerámia váza, jelzett m:19cm 2509620
11152
420
Art-ceramics
Középkori jelenet. Mázas cserép modern fali dísz. Jelzés nélkül. d: 23 cm 2528759
11153
420
Art-ceramics
Betlehem, terrakotta, jelzett: G.Cs. Apró lepattanásokkal. d: 24cm 2453834
11154
420
Art-ceramics
Kerámia plakett: Ifjú mezőgazdasági gépszerelők országos versenye. Mosonmagyaróvár 1979. Jelzett, hibátlan. d:19cm 2604881
11155
420
Art-ceramics
Német kerámia söröskorsó, domborműves díszítéssel, kissé deformálódott ón fedéllel, apró sérülésekkel, 0,5 l, m: 17 cm 2575938
11156
420
Art-ceramics
Kerámia kiöntő Bevi Anna felirattal, kopott, jelzés nélkül, m:10,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft