Vegyes, magyar és külföldi érmetétel kb. ~750g súlyban + NDK 1964-1975. 5M-20M (4xklf) T:vegyes,III
Mixed Hungarian and foreign coin lot (~750g) + GDR 1964-1975. 5 Mark - 20 Mark (4xdiff) C:mixed,F
33db-os vegyes, főleg külföldi érmetétel, a római kortól a 19. század végéig T:3,3-
33pcs mixed, mostly foreign coin lot, from the Roman ages til the end of the 19th century C:F,VG
6db-os vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, sportérem tétel nagyrészt tokkal, közte Vincze Dénes (1914-1972) ~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, festett kitüntetés dísztokban T:1-2
"Nagypapa kincsesládája", benne vegyes, külföldi és magyar érmék, emlékérmek, jelvények és plakettek (főleg militária és sport témakörben), felvarrók, gombok, váll-lapok, illetve Vatikán 1900. "Giubileo secolare anno Santo - Roma 1900 / Omaggio universale a gesu redentore" emlékérem füllel (25mm) + Svédország 1930. 25ö Ag + 7db (5xklf) jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" fém jelvény (3db). Sérült szivaros faládában T:vegyes