Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2618518
31523
420
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1942. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932" jelzett Ag emlékérem "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (0.800/50mm) + "Néhai Dr. Hevesy László Vándordíj védőjének 1942" jelzett Ag lapka (0.800/60x20mm) + "PKTSE" (Pénzintézeti Központ Alkalmazottainak Sportegyesülete) zománcozott címere, együtt fekete márványlapra rögzítve (100x150x19mm) T:1-,2 patina 2665430
31524
420
Numizmatika
Nádas József (1903-1975) / Stadler 1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" Br díjérem (41mm) T:1- 2619750
31525
420
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph 2371145
31526
420
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1- 2622966
31527
420
Numizmatika
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina 2583020
31528
420
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem mellszalag és fül nélkül (41mm) T:1-,2 patina 2619601
31529
420
Numizmatika
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina 2619729
31530
420
Numizmatika
1902. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él" kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina 2623010
31531
420
Numizmatika
~1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj" kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina 2619916
31532
420
4200
Numizmatika
1905. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph 2655004
31533
420
Numizmatika
~1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért" brozn lövészsport díjérem mellszalagon (36mm) T:2- 2542755
31534
420
Numizmatika
~1910. "Magyar Kárpát Turista SE" zománcozott Br jelvény "Jelvénygyár BPest Holló u. 24." gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft