Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2372737
31547
420
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1926. "Szolnoki M.Á.V.S.E. 1926. IX. 19." ezüstözött Br plakett (40x60mm) T:2- 2511132
31548
420
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg / Szertorna II." ezüstözött bronz díjérem. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph. 2662970
31549
420
Numizmatika
~1930. "A Hazáért" Br lövész díjérem mellszalag nélkül (35mm) T:2- patina, ph 2659615
31550
420
Numizmatika
~1930. "K.A.C. (Kispesti Athletikai Club) Automobil- és Motorsport Szakosztálya" részben zománcozott Br díjplakett "BERÁN N / BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2" gyártói jelzéssel (75x49mm) T:2 durva patina 2660131
31551
420
Numizmatika
~1930-1940. "Magyar bridzsélet" egyoldalas, bronz emlékplakett (64x44mm) T:3 több ü., karcok 2535350
31552
420
Numizmatika
~1930. Fém cserkész medál (35mm) T:2 patina 2621303
31553
420
Numizmatika
~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina 2622556
31554
420
Numizmatika
~1930-1960. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, nagyrészt tornász érmek. Egy részük füllel, gravírozva, mellszalagon (10db/9xklf) T:2,2- patina, karc, kis ph 2622764
31555
420
Numizmatika
~1930-1940. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, közte jelzett Ag futó díjérem (12,45g/0,800/30mm).Többségük füllel, gravírozva, az egyik mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, kis ph 2622567
31556
420
Numizmatika
~1930-1940. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, nagyrészt futáshoz kapcsolódóak. Egy részük füllel, gravírozva, az egyik mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc 2660109
31557
420
Numizmatika
1934. "Lawn Tennis Verseny" egyoldalas bronz tenisz sport díjplakett, "SZ.T.T.E. 1934. I." gravírozással. Szign.: Beck Ötvös Fülöp (68,5x47mm) T:2 2622726
31558
420
Numizmatika
1934-1935. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / Football Bajnokság 1934/35" jelzetlen Ag plakett márvány alapzaton, "LE" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Ludvig Éremverő" pecséttel (110x77mm) T:2 patina, márvány ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft