Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 117

Matzon Frigyes (1909-1986) 1942. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 jelzett Ag emlékérem ARKANZAS BP. gyártói jelzéssel (0.800/50mm) + Néhai Dr. Hevesy László Vándordíj védőjének 1942 jelzett Ag lapka (0.800/60x20mm) + PKTSE (Pénzintézeti Központ Alkalmazottainak Sportegyesülete) zománcozott címere, együtt fekete márványlapra rögzítve (100x150x19mm) T:1-,2 patina
31523.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Nádas József (1903-1975) / Stadler 1936. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936 Br díjérem (41mm) T:1-
31524.

Nádas József (1903-1975) / Stadler 1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" Br díjérem (41mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
31525.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. Magyar Sportért Br plakett (77mm) T:1-
31526.

Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szomor László (1908-1980) 1949. MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II. kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
31527.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas Br díjérem mellszalag és fül nélkül (41mm) T:1-,2 patina
31528.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem mellszalag és fül nélkül (41mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina
31529.

Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1902. Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina
31530.

1902. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él" kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1905. Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina
31531.

~1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj" kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1905. Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12. kétoldalas jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph
31532.

1905. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
~1910. Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért brozn lövészsport díjérem mellszalagon (36mm) T:2-
31533.

~1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért" brozn lövészsport díjérem mellszalagon (36mm) T:2-

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
~1910. Magyar Kárpát Turista SE zománcozott Br jelvény Jelvénygyár BPest Holló u. 24. gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott
31534.

~1910. "Magyar Kárpát Turista SE" zománcozott Br jelvény "Jelvénygyár BPest Holló u. 24." gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft