"Austria" Münzkatalog 1790-1981. Wien, ,Verlag Netto-Marktpreiskatalog... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Numizmatikai-irodalom~2000002/Austria-Munzkatalog-1790-1981-Wien-Verlag-Netto-Marktpreiskatalog-Egeszvaszon-kotes-kopo~II2618806
2618806
30068
420
900
Numismatics Literature
Numizmatika
Leírás: "Austria" Münzkatalog 1790-1981. Wien, ,Verlag Netto-Marktpreiskatalog. Egészvászon-kötés, kopott, kissé szakadozott papír védőborítóban.
: bk