Militária

Tételek száma: 60

Ausztria 1932. Osztrák Háborús Emlékérem bronz kitüntetés T:2  Austria 1932. Great War Commemorative Medal bronze decoration C:XF
33343.

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration C:XF

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Ausztria 1963. Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit fém kitüntetés mellszalaggal T:1- Austria 1963. Military Service Bronze Medal Br decoration with ribbon C:AU
33344.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" fém kitüntetés mellszalaggal T:1- Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ausztria DN 5 éves szolgálati érdemérem, bronz fokozat Br kitüntetés mellszalagon T:2 Austria ND 5 years Military Service Bronze Grade Br medal with ribbon C:XF
33345.

Ausztria DN "5 éves szolgálati érdemérem, bronz fokozat" Br kitüntetés mellszalagon T:2 Austria ND "5 years Military Service Bronze Grade" Br medal with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
16
Franciaország 1797. Napóleon itáliai hadjárata kétoldalas fém emlékérem (33mm) T:1-,2 félrecsúszott veret France 1797. Napoleons campaign in Italy two-sided metal medallion (33mm) C:AU,XF shifted strike
33346.

Franciaország 1797. "Napóleon itáliai hadjárata" kétoldalas fém emlékérem (33mm) T:1-,2 félrecsúszott veret France 1797. "Napoleon's campaign in Italy" two-sided metal medallion (33mm) C:AU,XF shifted strike

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
22
Franciaország 1863. Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863 kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. Second French intervention in Mexico 1862-1863 hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F
33347.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Románia DN Hősök kultuszának jelvénye 1916-1919 részben festett fém jelvény szalaggal T:2- Romania ND The Cult of Heroes 1916-1919 partially painted metal badge with ribbon C:VF
33348.

Románia DN "Hősök kultuszának jelvénye 1916-1919" részben festett fém jelvény szalaggal T:2- Romania ND "The Cult of Heroes 1916-1919" partially painted metal badge with ribbon C:VF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szerbia 1876. Bátorságért peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, peremen J.C. (Joseph Christlbauer) gyártói jelzéssel, zsinórral és 3db Habsburg címeres gombbal T:2 patina Serbia 1876. Medal for Bravery Ag decoration without ribbon, on the edge with J.C. (Joseph Christlbauer) makers mark, with cord and 3pcs of buttons with Habsburg coat of arms C:XF patina
33349.

Szerbia 1876. "Bátorságért" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, peremen "J.C. (Joseph Christlbauer)" gyártói jelzéssel, zsinórral és 3db Habsburg címeres gombbal T:2 patina Serbia 1876. "Medal for Bravery" Ag decoration without ribbon, on the edge with "J.C. (Joseph Christlbauer)" makers mark, with cord and 3pcs of buttons with Habsburg coat of arms C:XF patina

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Szerbia 1912. Vitézségi érem jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- Serbia 1912. Bravery Medal Ag decoration without hallmark and ribbon C:VF
33350.

Szerbia 1912. "Vitézségi érem" jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- Serbia 1912. "Bravery Medal" Ag decoration without hallmark and ribbon C:VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
Szerbia 1912. Első Balkán-háború Emlékérem aranyozott Br emlékérem nem saját mellszalaggal T:2 Serbia 1912. Commemorative Medal for the First Balkan War gilt Br medal with not the original ribbon C:XF
33351.

Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem nem saját mellszalaggal T:2 Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal with not the original ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
Szovjetunió DN A Szovjetunió páncélozott fegyvere 1941-1945 fém jelvény (~100db) gyári csomagolásban T:1 Soviet Union ND Armored weapons of the USSR metal badge (~100pcs) in original packing C:UNC
33352.

Szovjetunió DN "A Szovjetunió páncélozott fegyvere 1941-1945" fém jelvény (~100db) gyári csomagolásban T:1 Soviet Union ND "Armored weapons of the USSR" metal badge (~100pcs) in original packing C:UNC

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
4db-os jelvény és kitüntetés szalagsáv tétel, közte 1970. 1945-1970. 25. Díszszemle, ~1960-1970. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:1-,2
33353.

4db-os jelvény és kitüntetés szalagsáv tétel, közte 1970. "1945-1970. 25. Díszszemle", ~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
33354.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft