31218.
420. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" (3xklf) jelzett Ag emlékérem, aranyozott bronz és bronz kivitelben (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP fo., PP, 1