14409.
420. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
1925 A Zene. Tudományos és művészeti havi folyóirat. VII. évf. 1-6. sz., fél évfolyam. Benne érdekes írásokkal, fekete-fehér képekkel,közte Walter Rózsi operaénekesnő fotójával. Kissé kopott félvászon-kötésben