1977 Aczél György (1917-1991) miniszterelnök-helyettes, kultúrpolitikus saját kézzel aláírt, gépelt levele, melyben megköszöni Marton Endrének, hogy elhozta Erdélyből Sütő András Káin és Ábel című drámáját, eredeti borítékjában
1991 Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni (1912-2014) kézzel írt, levelezőlapja Vértes O. András (1911-1997) nyelvész részére Sydneyből, a kint élő rokonokról Fifi aláírással
2000 Magyarország reneszánsza 3. évezredben - Magyarország Felemelkedéséért Közhasznú Alapítvány plakett, fa tokban, d: 19 cm + Magyar koronázási jelvények, asztali dísz, üveg, műanyag, kopottas, kis csorbával, 13,5x9,5x7 cm
Uray Tivadar (1895-1962) Kossuth-díjas színész hagyatékéból származó papírrégiség: saját kezűleg megírt és aláírt levelezőlapok, részvétnyilvánítás, levél, ceruzarajzok, névjegykártya (összesen 7 db) + róla szóló újságkivágások
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Tanulmány. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos és sérült. 10x14 cm. Apáti Abkarovics Béla festőművész részére szóló levél hátoldalán (Munkácsi Kereskedelmi Banktól), fejléces papíron, kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyommal, 29x20,5 cm